Ülke Güvenliği, Kolluk Kuvvetleri Ekipmanları ve Siber Güvenlik Fuarı

KITALARI BULUŞTURAN NOKTADA…
İÇ GÜVENLİK BULUŞMASI…

İç Güvenlik ile ilgili kurumlar, uluslararası teşkilatlar, sektör firmaları, sektör temsilcileri ve sektör profesyonellerini buluşturan yurtiçindeki ilk fuar olan INTERPEX, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

14-17 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleşecek olan bu önemli etkinlik, yurtiçinde bu içerikte ve uluslararası ölçekte düzenlenen ilk fuar ve konferans olacaktır. Tüm iç güvenlik kurumlarından ve kurum yöneticilerinden olumlu görüş verilen INTERPEX alanında benzersiz bir etkinlik olarak planlanmıştır.

Düzenlendiği ilk günden itibaren küresel olarak bu alanda gerçekleşen benzer etkinliklerle yarışacak kalitede gerçekleşecek olan INTERPEX Fuarı’ndaki en önemli hedef, yurtiçinden ve yurtdışından bu alanda faaliyet gösteren tüm kesimleri dünyanın en stratejik noktalarından birinde buluşturmak olacaktır.

INTERPEX Fuarı’nın katılımcı ve sergileyicileri, bu sektörlerde faaliyet gösteren firmalar ve ilgili kurumlar olacaktır. Ayrıca STK’lar, eğitim kurumları, ilgili medya kuruluşları da fuarın katılımcıları arasında yer alacaktır. INTERPEX Fuarı’nın katılımcı profili hedefi, sektördeki her ürünü temsil eden olarak birbirinin rakibi, benzeri, birbirinin tamamlayıcısı, çözüm ortağı veya benzersiz ürünlerin üreticisi, dağıtıcısı, uygulayıcısı olan yerli firmalarımız ile uluslararası firmaları tek yerde toparlamaktır.

Fuarın ziyaretçileri ise öncelikli olarak ulusal ve uluslararası güvenlik teşkilatları temsilcileri olmak üzere kurumlar ve yine sektör temsilcileri olacaktır. Fuar katılımcıları ürünlerini sadece son kullanıcılara sunmakla kalmayacaklar, aynı zamanda sektör içindeki diğer firmalarla, ara satıcılarla, dağıtıcılarla, proje yapanlarla ve uygulayıcılarıyla, potansiyel çözüm ortaklarıyla tanışma imkânı da bulacaklardır.

İç güvenlik alanında tüm kurumları, kuruluşları, teşkilatları, sektör temsilcilerini, üreticileri, uygulayıcıları… En kısa tarifle bu alandaki tüm paydaşları buluşturmayı hedefleyen INTERPEX, tüm bu kesimlerin bir araya gelerek tanışacağı, yeni ilişkiler kuracağı ve mevcut ilişkilerini geliştireceği çok önemli bir platform olacaktır. Tüm kurumları ve sektör temsilcilerini sektörün yurtiçindeki ilk uluslararası buluşması olacak şekilde düzenlenen bu önemli etkinlikte yer almaya davet ediyoruz.