ÜLKE GÜVENLİĞİ, KOLLUK KUVVETLERİ EKİPMANLARI VE SİBER GÜVENLİK FUARI 2020’DE BAŞLIYOR!

İç Güvenlik ile ilgili kurumlar, uluslararası teşkilatlar, sektör firmaları, sektör temsilcileri ve sektör profesyonellerini buluşturan yurtiçindeki ilk fuar olan INTERPEX, 26-29 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

INTERPEX, MENAT (Middle East North Africa Turkey) bölgesinde Ülke Güvenliği, Kolluk Kuvvetleri Ekipmanları ve Siber Güvenlik alanında düzenlenen en kapsamlı fuar olarak bölge ekonomisine yeni bir soluk katacak. Bölgedeki birçok ülkenin kurumlarından üst düzey yöneticilerin misafir edileceği fuarda B2B meeting alanları ile firma ve kurumların birebir görüşmeleri için imkân sağlanacak. Bu noktada INTERPEX Fuarı ile kurumların güvenlik ekipmanları ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaları ve firmaların ticari hacimlerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Yurtiçindeki tüm ilgili kurumlardan ve yetkililerinden alınan olumlu görüşler neticesinde hayata geçen INTERPEX Fuarı, 1999 yılından bu yana yapılmış tüm güvenlik fuarları analiz edilerek ve katılımcı-ziyaretçi fuar verimi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. INTERPEX Fuarı ile sektördeki çok büyük bir boşluk giderilmiş olup güçlü bir ekonomik atılım yakalanacaktır.

INTERPEX’i takip ediniz!