INTERPEX FUARI İLE SEKTÖR GÜÇ KAZANIYOR!

Ülke güvenliği, Kolluk Kuvvetleri Ekipmanları ve Siber Güvenlik alanında bölgenin en büyük ve kapsamlı fuarı olacak olan INTERPEX, 2020 yılında başlıyor! Sektörün en prestijli katılımcılarının yer alacağı fuarda ana ziyaretçi kitlesini Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Bakanlıklar gibi devletin üst düzey kurumlarının yetkilileri oluşturacak. Yurtdışından birçok önemli kurum yetkililerinin de ağırlanacağı INTERPEX’te sektörün en yeni ürünleri ve en son teknolojileri sergilenecek.

INTERPEX Fuarı ile yerli/milli firmalarımızda oluşan katılımcılarımızın ihracat hacimlerini ciddi anlamda geliştirebilmeleri amaçlanmıştır. Çok sayıda yabancı alım heyetinin ve kolluk kuvvetleri yetkilisinin yer alacağı fuarda, ziyaretçiler firmalar ile yakın temas içerisinde olup ihtiyaçlarına uygun ürünleri inceleyebilecekler. Bunun yanı sıra fuar katılımcısı yabancı firmalar ise bölge ülkeleri için savunma teknolojileri ürünlerini sergileyip yeni pazarlara açılabilecek, birçok bayi ve distribütör bulma imkanına sahip olacaklardır.

Sektörde, INTERPEX Fuarı ile sektör içi iletişimin güçleneceği, firma ve ziyaretçilerin daha yakın temas içinde kalacağı yeni ve güçlü bir dönem başlıyor.

INTERPEX’i takip ediniz!