Fuar Alanı Ulaşım

Araç ile; İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM)’nde yer alan 5.-6. ve 7. hollere, aracınız ile Atatürk Havalimanı’na giden yolu takip ederek ulaşabilirsiniz.
Metrobüs ile Ulaşım; Şirinevler metrobüs durağından, Aksaray – Havalimanı metro hattına aktarma yaparak İDTM durağında inebilirsiniz.
Metro ile Ulaşım; Aksaray – Havalimanı metro hattını kullanarak İDTM durağında inebilirsiniz.
İstanbul Havalimanı’ndan Ulaşım; Havaist Otobüslerine binerek Yenibosna-Kuleli durağında inip M1A Metro hattına aktarma yapın. Bir durak sonra Dünya Ticaret Merkezi/ İstanbul Fuar Merkezi durağında inebilirsiniz.

İstanbul Fuar Merkezi
Adres : Atatürk Havalimanı Karşısı, 34149 Yeşilköy, İstanbul

INTERPEX Fuarı ve Konferansı İstanbul Fuar Merkezi’nin 5.-6. ve 7. hollerinde gerçekleştirilecektir. Metropol şehrin bütün merkezi noktalarına kolay ulaşım imkânı ve yakın mesafesi itibariyle İstanbul Fuar Merkezi, INTERPEX Fuarı için ideal bir konuma sahiptir.

İstanbul Fuar Merkezi şehrin ikonik noktalarından biri olan Sultanahmet’e 30 dakika, ülkenin en işlek ve önemli caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi’nin bulunduğu Taksim’e 34 dakika, yaklaşık olarak 150 milyon yolcu kapasitesi ile dünyanın en büyük havalimanlarından birisi olan İstanbul Havalimanı’na ise sadece 50 dakika mesafede bulunmaktadır. Katılımcı ve ziyaretçilerimiz şehrin gelişmekte olan ulaşım ağı sayesinde INTERPEX Fuarına metro, metrobüs, deniz otobüsü gibi toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabileceklerdir. Fuar alanına şahsi araçları ile gelmeyi tercih eden katılımcı ve ziyaretçilerimiz ise E-5 otoyolu ve Atatürk Havalimanı Caddesi üzerinde bulunan İstanbul Fuar Merkezine kolaylıkla ulaşabilecek olup şehrin genel sıkıntısı olan otopark sorunundan uzak olacak, araçları için kolaylıkla park alanı bulabileceklerdir.

Ulaşım imkânlarının yanı sıra sahip olduğu büyük ve modern salonları gözetilerek INTERPEX fuarı için tercih edilen İstanbul Fuar Merkezi Marmara Fuar ekibi tarafından en verimli haliyle projelendirilip siz değerli katılımcı ve ziyaretçileri için hazır hale getirilecektir.