INTERPEX https://www.interpexfuari.com Fri, 27 Mar 2020 08:45:03 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.1 2021! INTERPEX’İ TAKİPTE KALIN. https://www.interpexfuari.com/2021-interpexi-takipte-kalin/ Fri, 27 Mar 2020 08:45:00 +0000 https://www.interpexfuari.com/?p=246 26-29 KASIM 2020 TARİHİNDE İLK YILINI GERÇEKLEŞTİRECEK OLAN INTERPEX FUARINI 14-17 EKİM 2021 TARİHİNE ERTELEME KARARI ALDIK. BÜYÜK EMEK İLE HAZIRLIKLARINA BAŞLAMIŞ OLDUĞUMUZ INTERPEX’İ YAŞANAN VE TÜM DÜNYAYI OLDUĞU GİBİ BİZLERİ DE ETKİLEYEN COVİD-19 SEBEBİ İLE 2021 TARİHİNDE DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRMEYE KARAR VERMİŞ BULUNMAKTAYIZ. ALMIŞ OLDUĞUMUZ BU KARAR ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE YAŞANACAK OLAN EKONOMİK …

The post 2021! INTERPEX’İ TAKİPTE KALIN. appeared first on INTERPEX.

]]>
26-29 KASIM 2020 TARİHİNDE İLK YILINI GERÇEKLEŞTİRECEK OLAN INTERPEX FUARINI 14-17 EKİM 2021 TARİHİNE ERTELEME KARARI ALDIK.

BÜYÜK EMEK İLE HAZIRLIKLARINA BAŞLAMIŞ OLDUĞUMUZ INTERPEX’İ YAŞANAN VE TÜM DÜNYAYI OLDUĞU GİBİ BİZLERİ DE ETKİLEYEN COVİD-19 SEBEBİ İLE 2021 TARİHİNDE DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRMEYE KARAR VERMİŞ BULUNMAKTAYIZ. ALMIŞ OLDUĞUMUZ BU KARAR ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE YAŞANACAK OLAN EKONOMİK TOPARLANMA, FİRMALARIN YOĞUNLUKLARI VE SONBAHARDAKİ FUAR DÖNEMİNİN SIKIŞMASINDAN KAYNAKLI VERİLEN BİR KARAR OLMUŞTUR.

İÇ GÜVENLİK KURUMLARIMIZ İLE SEKTÖR FİRMALARININ İLETİŞİMİNİN DAHA DA GÜÇLENECEĞİ INTERPEX FUARINDA ZİYARETÇİLERİN DE YAKIN TEMAS İÇERİSİNDE KALACAĞI YENİ VE SAĞLAM BİR DÜZENDE BİR ARADA OLMAYI PLANLIYORUZ.

TÜM BU SÜREÇ SONUCUNDA GÜZEL BİR BAŞLANGIÇLA ÜLKE GÜVENLİĞİ, KOLLUK KUVVETLERİ EKİPMANLARI VE SİBER GÜVENLİK ALANINDA BÖLGENİN EN KAPSAMLI VE EN BÜYÜK FUARI OLACAK OLAN INTERPEX İLE 14-17 EKİM 2021 TARİHİNDE BİR ARADA OLACAĞIZ.

The post 2021! INTERPEX’İ TAKİPTE KALIN. appeared first on INTERPEX.

]]>
INTERPEX FUARI İLE SEKTÖR GÜÇ KAZANIYOR! https://www.interpexfuari.com/interpex-fuari-ile-sektor-guc-kazaniyor/ Tue, 11 Feb 2020 13:52:24 +0000 https://www.interpexfuari.com/?p=234 Ülke güvenliği, Kolluk Kuvvetleri Ekipmanları ve Siber Güvenlik alanında bölgenin en büyük ve kapsamlı fuarı olacak olan INTERPEX, 2020 yılında başlıyor! Sektörün en prestijli katılımcılarının yer alacağı fuarda ana ziyaretçi kitlesini Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Bakanlıklar gibi devletin üst düzey kurumlarının yetkilileri oluşturacak. Yurtdışından birçok önemli kurum yetkililerinin de …

The post INTERPEX FUARI İLE SEKTÖR GÜÇ KAZANIYOR! appeared first on INTERPEX.

]]>
Ülke güvenliği, Kolluk Kuvvetleri Ekipmanları ve Siber Güvenlik alanında bölgenin en büyük ve kapsamlı fuarı olacak olan INTERPEX, 2020 yılında başlıyor! Sektörün en prestijli katılımcılarının yer alacağı fuarda ana ziyaretçi kitlesini Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Bakanlıklar gibi devletin üst düzey kurumlarının yetkilileri oluşturacak. Yurtdışından birçok önemli kurum yetkililerinin de ağırlanacağı INTERPEX’te sektörün en yeni ürünleri ve en son teknolojileri sergilenecek.

INTERPEX Fuarı ile yerli/milli firmalarımızda oluşan katılımcılarımızın ihracat hacimlerini ciddi anlamda geliştirebilmeleri amaçlanmıştır. Çok sayıda yabancı alım heyetinin ve kolluk kuvvetleri yetkilisinin yer alacağı fuarda, ziyaretçiler firmalar ile yakın temas içerisinde olup ihtiyaçlarına uygun ürünleri inceleyebilecekler. Bunun yanı sıra fuar katılımcısı yabancı firmalar ise bölge ülkeleri için savunma teknolojileri ürünlerini sergileyip yeni pazarlara açılabilecek, birçok bayi ve distribütör bulma imkanına sahip olacaklardır.

Sektörde, INTERPEX Fuarı ile sektör içi iletişimin güçleneceği, firma ve ziyaretçilerin daha yakın temas içinde kalacağı yeni ve güçlü bir dönem başlıyor.

INTERPEX’i takip ediniz!

The post INTERPEX FUARI İLE SEKTÖR GÜÇ KAZANIYOR! appeared first on INTERPEX.

]]>
ÜLKE GÜVENLİĞİ, KOLLUK KUVVETLERİ EKİPMANLARI VE SİBER GÜVENLİK FUARI 2020’DE BAŞLIYOR! https://www.interpexfuari.com/ulke-guvenligi-kolluk-kuvvetleri-ekipmanlari-ve-siber-guvenlik-fuari-2020de-basliyor/ Thu, 23 Jan 2020 08:46:55 +0000 https://www.interpexfuari.com/?p=210 İç Güvenlik ile ilgili kurumlar, uluslararası teşkilatlar, sektör firmaları, sektör temsilcileri ve sektör profesyonellerini buluşturan yurtiçindeki ilk fuar olan INTERPEX, 26-29 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor. INTERPEX, MENAT (Middle East North Africa Turkey) bölgesinde Ülke Güvenliği, Kolluk Kuvvetleri Ekipmanları ve Siber Güvenlik alanında düzenlenen en kapsamlı fuar olarak bölge ekonomisine yeni bir soluk katacak. …

The post ÜLKE GÜVENLİĞİ, KOLLUK KUVVETLERİ EKİPMANLARI VE SİBER GÜVENLİK FUARI 2020’DE BAŞLIYOR! appeared first on INTERPEX.

]]>
İç Güvenlik ile ilgili kurumlar, uluslararası teşkilatlar, sektör firmaları, sektör temsilcileri ve sektör profesyonellerini buluşturan yurtiçindeki ilk fuar olan INTERPEX, 26-29 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

INTERPEX, MENAT (Middle East North Africa Turkey) bölgesinde Ülke Güvenliği, Kolluk Kuvvetleri Ekipmanları ve Siber Güvenlik alanında düzenlenen en kapsamlı fuar olarak bölge ekonomisine yeni bir soluk katacak. Bölgedeki birçok ülkenin kurumlarından üst düzey yöneticilerin misafir edileceği fuarda B2B meeting alanları ile firma ve kurumların birebir görüşmeleri için imkân sağlanacak. Bu noktada INTERPEX Fuarı ile kurumların güvenlik ekipmanları ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaları ve firmaların ticari hacimlerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Yurtiçindeki tüm ilgili kurumlardan ve yetkililerinden alınan olumlu görüşler neticesinde hayata geçen INTERPEX Fuarı, 1999 yılından bu yana yapılmış tüm güvenlik fuarları analiz edilerek ve katılımcı-ziyaretçi fuar verimi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. INTERPEX Fuarı ile sektördeki çok büyük bir boşluk giderilmiş olup güçlü bir ekonomik atılım yakalanacaktır.

INTERPEX’i takip ediniz!

The post ÜLKE GÜVENLİĞİ, KOLLUK KUVVETLERİ EKİPMANLARI VE SİBER GÜVENLİK FUARI 2020’DE BAŞLIYOR! appeared first on INTERPEX.

]]>
Ülke Güvenliği, Kolluk Kuvvetleri Ekipmanları ve Siber Güvenlik Fuarı https://www.interpexfuari.com/ulke-guvenligi-kolluk-kuvvetleri-ekipmanlari-ve-siber-guvenlik-fuari/ Wed, 25 Dec 2019 10:36:56 +0000 https://www.interpexfuari.com/?p=13 KITALARI BULUŞTURAN NOKTADA… İÇ GÜVENLİK BULUŞMASI… İç Güvenlik ile ilgili kurumlar, uluslararası teşkilatlar, sektör firmaları, sektör temsilcileri ve sektör profesyonellerini buluşturan yurtiçindeki ilk fuar olan INTERPEX, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor. 26-29 Kasım 2020 tarihlerinde gerçekleşecek olan bu önemli etkinlik, yurtiçinde bu içerikte ve uluslararası ölçekte düzenlenen ilk fuar ve konferans olacaktır. Tüm iç güvenlik kurumlarından …

The post Ülke Güvenliği, Kolluk Kuvvetleri Ekipmanları ve Siber Güvenlik Fuarı appeared first on INTERPEX.

]]>
KITALARI BULUŞTURAN NOKTADA…
İÇ GÜVENLİK BULUŞMASI…

İç Güvenlik ile ilgili kurumlar, uluslararası teşkilatlar, sektör firmaları, sektör temsilcileri ve sektör profesyonellerini buluşturan yurtiçindeki ilk fuar olan INTERPEX, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

26-29 Kasım 2020 tarihlerinde gerçekleşecek olan bu önemli etkinlik, yurtiçinde bu içerikte ve uluslararası ölçekte düzenlenen ilk fuar ve konferans olacaktır. Tüm iç güvenlik kurumlarından ve kurum yöneticilerinden olumlu görüş verilen INTERPEX alanında benzersiz bir etkinlik olarak planlanmıştır.

Düzenlendiği ilk günden itibaren küresel olarak bu alanda gerçekleşen benzer etkinliklerle yarışacak kalitede gerçekleşecek olan INTERPEX Fuarı’ndaki en önemli hedef, yurtiçinden ve yurtdışından bu alanda faaliyet gösteren tüm kesimleri dünyanın en stratejik noktalarından birinde buluşturmak olacaktır.

INTERPEX Fuarı’nın katılımcı ve sergileyicileri, bu sektörlerde faaliyet gösteren firmalar ve ilgili kurumlar olacaktır. Ayrıca STK’lar, eğitim kurumları, ilgili medya kuruluşları da fuarın katılımcıları arasında yer alacaktır. INTERPEX Fuarı’nın katılımcı profili hedefi, sektördeki her ürünü temsil eden olarak birbirinin rakibi, benzeri, birbirinin tamamlayıcısı, çözüm ortağı veya benzersiz ürünlerin üreticisi, dağıtıcısı, uygulayıcısı olan yerli firmalarımız ile uluslararası firmaları tek yerde toparlamaktır.

Fuarın ziyaretçileri ise öncelikli olarak ulusal ve uluslararası güvenlik teşkilatları temsilcileri olmak üzere kurumlar ve yine sektör temsilcileri olacaktır. Fuar katılımcıları ürünlerini sadece son kullanıcılara sunmakla kalmayacaklar, aynı zamanda sektör içindeki diğer firmalarla, ara satıcılarla, dağıtıcılarla, proje yapanlarla ve uygulayıcılarıyla, potansiyel çözüm ortaklarıyla tanışma imkânı da bulacaklardır.

İç güvenlik alanında tüm kurumları, kuruluşları, teşkilatları, sektör temsilcilerini, üreticileri, uygulayıcıları… En kısa tarifle bu alandaki tüm paydaşları buluşturmayı hedefleyen INTERPEX, tüm bu kesimlerin bir araya gelerek tanışacağı, yeni ilişkiler kuracağı ve mevcut ilişkilerini geliştireceği çok önemli bir platform olacaktır. Tüm kurumları ve sektör temsilcilerini sektörün yurtiçindeki ilk uluslararası buluşması olacak şekilde düzenlenen bu önemli etkinlikte yer almaya davet ediyoruz.

The post Ülke Güvenliği, Kolluk Kuvvetleri Ekipmanları ve Siber Güvenlik Fuarı appeared first on INTERPEX.

]]>